Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

A ty już się zakonserwowałeś?

Posted by naturalnel w dniu 30 stycznia, 2012


konserwanty i pestycydy to prawdziwy zabójca, ale działa on podstępnie zatruwając nasze ciało stopniowo, po trochu, tak długo ile będziemy dostarczać chemikaliów naszemu organizmowi tak dużo sobie robimy krzywdy narażając nas na choroby wywołane przede wszystkim zaśmieceniem i zatruciem naszego organizmu. Jeśli nam zacznie szwankować nasza wątroba zaczynają się choroby skóry, organ jest przeciążony i zatruty chemikaliami, ponieważ stale musi filtrować naszą krew, aby dostarczyć nam czystej krwi do prawidłowego funkcjonowania organów. Gdy już nie daje rade i nie spełnia swojej funkcji, coraz więcej chemikalii zostaje krwi i zostaje wydalane poprzez skórę, tworzą się wtedy krosty, pryszcze wysypki, dochodzi do nowotworów i zapalenia stawów. 
Kiedy organ choruje możemy powiedzieć, że choruje cały organizm. Żeby wyleczyć organizm musimy znaleźć przyczynę i skoncentrować się na odpowiedzi dlaczego? Potem powinniśmy się zastanowić co możemy zrobić, aby pomóc sobie i zacząć ratować swoje ciało. Nasze ciało jest zaśmiecane latami, czasami choroba pojawia się dopiero po długich latach, miesiącach zanieczyszczenia organizmu, ale objaw choroby to wołanie o pomoc naszego organizmu. Prosi on nas zrób coś, bo już dłużej tak nie mogę!  Człowiek to wspaniała istota potrafiąca się regenerować, gdy nie ma na to możliwości i środków w pewnym momencie się poddaje a skutki są nieodraczalne. Zadziwiający jest fakt ze w szkole uczą dzieci co to jest komórka, uczą co to jest kość itd. każą nawet uczyć się ich wszystkich na pamięć. jednak nie uczą tego jak pracuje ludzki organizm, jak powinniśmy się odżywiać, jak pracuje jelito i dlaczego, dlaczego wątroba jest taka ważna? Ludzie są nieświadomi własnego organizmu, myślą, że jak ich coś boli to po prostu boli, ale oznaka bólu jest oznaką, że w naszym organizmie jest coś nie tak i on nam daje ostrzeżenie, że musimy coś zmienić, jeśli tego nie zrobimy możemy się spodziewać dalszych przykrych  konsekwencji. 
Wsłuchajmy się w Swoje ciało i weżmy pod uwagę co mu dolega, postarajmy mu się pomóc, ale nie kolejnymi chemikaliami – tabletkami, bo ona mu nie pomogą – wydali je wraz z moczem, zacznijmy oczyszczać swoje ciało i zmieńmy nawyki  żywieniowe dajmy ciału jedzenia, które jest dla niego stworzone – naturalnego, pełnego witamin,  lekkiego tak, aby się nie męczył trawieniem zużywając mnóstwa energii, której mógłby zużyć na regenerowanie swoich powstałych wcześniej szkód. Nie dawajmy mu śmieci niech odpocznie i wyrzuca ze środka to co jest już w nim i mu szkodzi. Słuchajcie Swego organizmu, bo to jedyna droga do zdrowia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s