Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

Efekt działania nafty w leczeniu

Posted by naturalnel w dniu 8 listopada, 2014


Tłuamczenie google tranlate

http://www.digigalleria.net/krebs-nur-eine-krankheit/viewtopic.php?f=14&t=27

Giennadij Małachow Pietrowicz (książka: Kersosin vs Onkologii) opisuje wady chemioterapii, promieniowania i chirurgii, opublikował swoje nafty gojące wyniki na swojej stronie internetowej, a rak jestder tryb działania ropy naftowej przez:

(… Jak również Walter Last, który zauważa, że jest * jeszcze we Francji jako remedium w Dzienniku Farmakopei jako Huile de Gabian i przewidzianym na zapalenie oskrzeli, astma i zapalenie pęcherza moczowego (*): jak w Szwajcarii nadal rozwiązanie również) erhältiche Lugola. Tak więc znajdziemy w literaturze medycznej z badań klinicznych reputabler naukowców, które wykazały, że nafta skuteczne w walce z rakiem.)

„Kobieta w wieku 30 lat. Rok temu znalazła się w jej piersi patologiczny wzrost, do której odwiedził lekarza. Leczenie składało się z amputacją piersi. Ale po przerzuty wykryto w jajnikach i macicy. Sytuacja była krytyczna, a lekarze mogą zrobić nic, aby pomóc. Potem zaczęła pić naftę. bóle ustąpiły, ciśnienie wróciło do normy i zniknął węzeł raka! Inna kobieta cierpi na raka żołądka. oficjalna leczenia był jednak bezsilny .pacjent zaczął za radą nafta pić więcej niż 2 tygodnie, 3 razy dziennie po 1 łyżeczce. Po 15 dniach byłoein dobre uczucie, a później była w pełni odzyskać od niego.

Co może wyjaśnić taki efekt?
Niech pan opowiwie o właściwościach leczniczych:

1. 1. nafta jest bardzo sucha, odwodnienie komórek. Każdy nowotwór złośliwy jest wspólnotą ocalałych, szybko dzielących się komórek. Jeżeli zostanie usunięty z cieczy, a następnie giną.Odwodnienie komórek nowotworowych jest jednym z najważniejszych właściwości nafty bezpośrednio na komórki nowotworowe.
2. 2. Nafta ma duży wpływ. Ogólnie rzecz biorąc, każdy rodzaj guza otacza z barierą ochronną. Podobnie organizm stara się zrobić izolowany guz. Leki przezwyciężyć bariery trudne. Jednakże, właściwości nafty, tak że jest on stosunkowo łatwo pokonać tę barierę i ma bezpośredni wpływ na komórki nowotworowe. Obiekt ten został wymieniony w starożytnej – olej, zwłaszczadas białe, do rozpuszczenia stopu i otwiera blokadę.
3. 3. Nowotwory złośliwe powodować tkanek i narządów w zapalnego i bólu. Nafta prowadzi do stanu zapalnego i ma działanie przeciwbólowe. To jestdie przede wszystkim wymagane cechy u pacjentów z chorobą nowotworową.
4. 4. Ostatnio, to zakłada się, że jedną z głównych przyczyn tworzenia się i powstawania nowotworów złośliwych, które są powodowane przez pasożyty. Więc Hulda Clark mówi o niektórych robaków, które powodują raka, adie zastosowanie których z powodzeniem prowadzi do uzdrowienia i nowotworów. Inne odnoszą się do grzybów (Candida), inne (Tamara Svischeva) dla trichomonads i leczenia wobec nich wyleczyć skutecznie, niektórych nowotworów.
Jedną z najważniejszych właściwości nafty na działanie przeciwbakteryjne i przeciw robakom (?) Properties „… zabić Płazińce. Jeślider guz tak naprawdę od pasożytów temu, zabiegi naftowe są uzasadnione. Jeżelidie rodzaj nowotworu jest zupełnie inna, np długotrwałego stresu emocjonalnego (uszkodzenia, straty, itp), nie mają ani paliwo, ani innych środków w leczeniu ma wpływ na ludzką psychikę, są bezsilni w tym przypadku. Ta sprawa wymaga zupełnie innej techniki. i praktyka leczenia rak potwierdziły to zjawisko – to tylkodie przyczynowo spełnione leczenie raka jest skuteczna.
5. 5. nafta zwiększa odporność organizmu. To jest dokładnie to, co jest potrzebne, aby skutecznie zwalczać organizmowi raka.
6. Aplikacja 6. nafta rozszerza naczynia krwionośne i poprawia odżywienie tkanek. Jest to szczególnie ważne, aby stosować go w onkologii. To działa przynajmniej z krwi w dotkniętych tkanki i działa na uszkodzonych komórek, zmuszając ich, aby dotrzeć do całego ciała.
7. 7. nafty w organizmie zwiększa aktywność gruczołów dokrewnych, poprawia metabolizm. Z jednej ręki działają na hormony komórek lepiej, więc robią swoją pracę prawidłowo, z drugiej odzwierciedla lepszą przemianę materii do ich mobilizacji przeciwko szkodliwym działaniem guza. Oczywiście istnieją inne mechanizmy działania nafty (cząsteczek, o specjalnej strukturze przestrzennej cząsteczek paliwa, energii, etc.), jak i całego ciała komórek nowotworowych, które mogą pomóc pacjenta onkologicznego.DerMechanizm opisana, może tak skutecznie promować remisji szeregu raków. I to nie tylko słowa,die rozległe praktyki leczenia nafty raka na całym świecie.EinSzczególnie imponujący przykład kobiety Paula Ganner który leczył od początku, nawet na raka, a następnie z powodzeniem pomógł wyleczyć wiele innych.

Paula nawet ciężko chorych pacjentów z przerzutowym rakiem jelita grubego: Podczas jej choroby i leczenia, straciła 14 kg. Podczas zabiegu, wzięliśmy na 75 cm jelita. Jednakżedie choroba postępuje dalej i penetruje odbytnicę. W drugiej operacji usunięcia odbytnicy, było już za późno:die zamknięty odbyt, paraliż po wpłynął i prawo nerek. Po 8 dniach szpitalu była odprowadzana jako nieuleczalną domu. Lekarze dali jej dwa dni życia.

Paula była sparaliżowana w domu i pamiętać historię żołnierza w Jugosławii. Ludzie picia w różnych skarg nafty i przetarł się z nią. Postanowiła, że leczenie nafty destylowanej spróbować i zaczął trzeźwieć pić 1 łyżeczkę. Mówi się, że po nią, gdy pili nafty pełni bardzo pierwszy czas 1 łyżkę, czułem się lepiej niż 1 godzinę później. Po 3 dniachder ból ustąpił i zaczęła trzeć sparaliżowane ciało z nim. Na 13 dni dostali się ponownie idas wymioty zatrzymany. Po 6 tygodniach nafty spożyciu poczuła silny głód. Miał apetyt na warzywa, owoce i mięso zaczął jeść, i wziął ciężar szybko. Po pewnym czasie położyła utraconą wagę 56 kg przywrócić. Od Paula nie miał więcej strach strasznej choroby, dla których nie było żadnych narkotyków. Ona po prostu zapomniałem o tym. – Żonaty (11 miesięcy po odzysku), miał syna, a następnie kolejny ”
Piotrowicz mówi,die tylko efektem ubocznym nafty spożyciu jestdas odbijanie. MiałEine zjawisko zatrucia zaobserwować w klinice po zrobieniu 2,1 litra nafty.

Walter Last:
„Zarówno terpentyny i destylatów ropy naftowej od starożytności stosowane są w medycynie i są nadal traktowane jako środek ludowej w użyciu. Nawet w Babilonie były podawane na problemy żołądkowe, zapalenia i wrzody żołądka.
DieMetoda jak destylacji ropy naftowej / ropy do frakcji węglowodorów, został już nagrany w formie pisemnej w 9 wieku Persia.
Obecnie środki te są stosowane głównie w mniej zamożnych regionach, takich jak Rosja, Europy Wschodniej i Afryki.EineOstatnie badania wykazały, że w Nigerii, około 70 procent populacji lokalnych produktów z ropy wykorzystywane w celach medycznych. Zwykle są one podawane do infekcji i chorób zakaźnych, ale także w przypadku chorób autoimmunologicznych, zapalenie stawów i choroby reumatyczne. Podobno nawet Rockefellerów założyli swoją fortunę na sprzedaży ropy naftowej, jako środka do raka gojenia. – Przed odkryli, że chemioterapia jest znacznie bardziej opłacalne „

Jedna odpowiedź do “Efekt działania nafty w leczeniu”

  1. Fanta said

    To, że Rockefellerowie zdobyli fortunę na rozreklamowaniu nafty, nie oznacza, że musi ona być skuteczna i bezpieczna. Właśnie ulegnięcie ostatecznie szkodliwej chemioterapii, nie pokazuje, że są pod tym względem godni zaufania – czyż jedno i drugie leczenie, nie bazuje na chemii…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s