Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

usuwanie blizn

Posted by naturalnel w dniu 30 stycznia, 2012


Co do usuwania blizn muszę zaznaczyć, że zależy jaka to jest blizna czy to mała czy to duża? Im większa blizna tym więcej pracy i bólu jednak, dla chcących i dla osób, których nie stać na kosztowne zabiegi kosmetyczne po kilka tysięcy złotych to doskonała szansa i sposób, aby sobie z tym poradzić.
Smarujemy PERHYDROLEM od 15-30% wacikiem do uszu tak długo, aż nie zauważymy efektów. Blizna będzie stopniowo się spłycać w bliźnie wypukłej i wyrównywać b bliźnie wklęsłej, zaznaczając tu, że ważne jest również smarowanie miejsca wokół blizn aby wyrównać cały „teren”. Z biegiem etapów smarowania zaczną nam na miejscu smarowania schodzić płatami warstwy skóry – to bardzo dobrze ponieważ pozbywamy się warstwy blizny zastępując ten fragment skóry nową warstwa skóry – nie widocznej pod blizną. Kiedy górna warstwa skóry (blizna) zostanie wypalona i ukaże nam się nowa warstwa skóry, która powstała na skutek smarowania skóry PERHYDROLEM.Ile może trwać taka kuracja, ze tak powiem, możne potrwać jeden  dzień a może miesiąc, a nawet kilka w zależności jak często będziemy smarować i jaki chcemy efekt uzyskać mając na przykład bardzo duża bliznę. bardzo dobrym dodatkiem po każdej kuracji jest posmarowanie miejsca maścią cynkową, która pomoże nam w odbudowie naskórka i wysuszy obecna wypaloną warstwę. Zachować ostrożność co do dłoni i oczu.

Komentarzy 5 to “usuwanie blizn”

  1. anonim said

    Cześć
    Jak rozcieńczyć perhydrol 30% i 35% do stężenia 5%, 7,5%, 10%, itd ?

  2. anonim said

    Jeszcze pytanie o przechowywanie i oddziaływanie na oczy.
    Jest to substancja wybuchowa. Jak przechowywać, w lodówce/komórce/piwnicy jedynie?
    Czy w nieogrzewanym pokoju jest niebezpieczna, zwłaszcza jeżeli dotrze tam jakieś zanieczyszczenie np. podczas przelewania?
    bo ogrzewany pokój to już na bank odpada- czy jest możliwość że wtedy samo wystrzeli?
    Jakich środków unikać w pobliżu nadtlenku wodoru? Czasem np używam sody, octu, kwasów- do pielęgnacji oraz mam jakieś środki czystości mydło, płyn do naczyń, cif i boję się, że któreś z nich może zareagować, bo gdzieś zostanie mała ilość, ja nie zauważę, a potem będzie bum i mi łeb oberwie. Przesadzam czy nie?
    A co do oczu, przy przelewaniu, rozcieńczaniu, trzeba mieć okulary ochronne? Czy zwykłe do czytania trochę zabezpieczą- będzie jakaś powłoka blokująca bezporśrednio opary. Jak silne są opary stężonego perhydrolu 30-35% ?
    Naczytałam się, że jest to b. niebezpieczna substancja, ale nie ma konkretów co do przechowywania i rozcieńczania w domu. Nie mam komórki, piwnica raczej odpada no i jest pokój -mniej ciepły, ale obawiam się, że to złe warunki. Zostaje lodówka.

  3. anonim said

    A jak nakładałeś na twarz, to chroniłeś czymś oczy?

  4. Anonim said

    Czy ten sposób może podziałać również na rozstępy?

Dodaj komentarz