Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

Trądzik

Posted by naturalnel w dniu 30 stycznia, 2012Trudny i obszerny temat jednak jest nadzieja dla takich osób. Na wstępie, na pewno, wiadomo, że trądzik to zanieczyszczona i brudna skóra i wątroba wraz z jelitem grubym, aby się go pozbyć należy przede  wszystkim porządnie oczyścić organizm od złogów i toksyn. Doskonały efekt daje połączenie detoksykacji organizmu wraz z działaniem zewnętrznym na skórę, smarując ją PERHYDROLEM.


Dla ropnych stanów radze używać 10% roztworu a w późniejszym czasie nawet 30% do wypalenie ogniska, w którym powstaje pryszcz i zastąpienia go zdrowym, czystym, nowym porem, skórą. Stosując kuracje 30% musimy się liczyć, że skóra będzie opuchnięta i czerwona w miejscu smarowania substancją. Musimy sobie zarezerwować czas, w którym nie będziemy wychodzić poza swój dom, ponieważ zaczerwienienia mogą być na skórze około tygodnia czasu, gdyż powołaliśmy do życia nową skórę, która musi się z czasem wykształcić i dostosować do pozostałego kolorytu skóry.

Efektu takiego nie dają ci ani antybiotyki, ani kosmetyki z własnego doświadczenia wiem, ze im więcej chemii dla organizmu tym gorzej, dlatego pozbyć się trądziku to po prostu oczyścić swoje ciało i skórę w taki sposób, aby jej dodatkowo nie zanieczyszczać chemicznymi substancjami z kosmetyków i mydeł. Dla ciepiących na trądzik zbawienne okazuje się odstawienie kosmetyków ( żelów, płukanek, maści) i po prostu mycie skóry szarym mydłem, najzwyklejszym i najtańszym. Dla osób, które mają już spaloną skórę przez wszelkie płukanki i toniki radzi się jak najszybciej odstawić kosmetyki i zacząć oczyszczać organizm od środka, poprzez lewatywy i odstawienie większości drażniących jelito pokarmów takich jak mąka, pieczywo, słodycze, cukier, fast-food, słodkich napoi  i innych rafinowanych. Zwiększyć w diecie ilość warzyw i owoców pić czystą wodę mineralną beż gazu litr dziennie, przemywać skórę wodą utlenioną i zażywać ruchu.

Wysuszanie pryszczy poprzez płukanki i maście to tylko działnie chwilowe, po jakimś czasie pryszcze znów wyjdą na tym samym miejscu a my znów będziemy musieli smarować itd., dlatego też zastanówmy się nad sensem wydawania mnóstwa pieniędzy na usunięcie przyczyny pryszczy poprzez kosmetyki. Pamiętajmy, że nastolatki i ich problemy z cerą to dla firm kosmetycznych wielomilionowy klient, który przynosi wielo miliardowe zyski na całym Świcie nie tylko u nas, reklama w TV ma być w taki sposób skierowana do grona odbiorców, aby oni poczuli w sobie chęć kupienia produktu, reklamy te działają na człowieka degradacyjnie, wmawiają nam, że ciągle czegoś potrzebujemy, żeby być „normalni”, potrzebujemy czegoś do zbawienia, do pokonania, naszego problemu, czujemy się napiętnowani i pełni kompleksów – im właśnie o to chodzi chcą Cię doprowadzić do takiego stanu, abyś z rozpaczy poszedł do tego sklepu i kupił ekstra nowoczesny produkt. Osobny na pryszcze, osobna na wągry, jeszcze osobny, na zaczerwienienia a jeszcze inny na maskowanie, okazuje się że wychodzisz z zakupami wartymi około 200 zł i tak co miesiąc.

Kosmetyki jednak nie pomagają a ty lecisz po coś innego,  szukasz pomocy w aptece i u lekarza, ale to nic twoja droga przez mękę dopiero się zaczyna bowiem, trafiłeś do lekarza i po antybiotyki. każdy potrzebuje czasu do przebudzenia się, jeśli w porę zobaczy, jak skóra i organizm traci i się marnuje.  Na zrozumienie i zauważenie, że tak naprawdę wszystkie „nowoczesne” duperele to tylko produkty do nabijania kasy farmacjom i do czerpania zysków, zostały stworzone po to, aby ktoś mógł się na nich wzbogacić i jak każdy człowiek na ziemi zrealizować swoje marzenia i pragnienia poprzez sprzedawanie ich innym ludziom. Zastanów się nad wizją reklamy w TV i nad pięknymi opakowaniami w drogeriach, także nad tym co lekarz może ci przepisać i co może się stać w procesie skutków obocznych stosowania antybiotyków i innych nienaturalnych substancji, które działają bardzo agresywnie.

Pamiętajmy, że wpływy karteli farmaceutycznych są tak silne, że w UE zakazano już zioło lecznictwa, ale zioła możemy spotkać w aptece na wszystko w superowych nazwach budzących chęć kupienia panaceum na całe zło, jednak w sklepie zielarskim już nie kupimy sobie, ziół z którego moglibyśmy sobie zrobić napar. Przyszłością UE jest konsument podatny na reklamy i bajeczki lekarzy i farmaceutów, ponieważ to opłacalny konsument, dający zyski. Im Konsument jest bardziej chory i im bardziej inne leki wyrządzą mu szkody poprzez skutki uboczne tym lepiej, tym kosument jest bardziej opłacalny!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s