Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

Naciągacze, czyli żerowanie na czyimś cierpieniu

Posted by naturalnel w dniu 3 Maj, 2013


Naciągacze, czyli żerowanie na czyimś cierpieniu.
Chciałem opisać tutaj ciekawe zjawisko mianowicie handel wszystkim co ma cudowne właściwości przeciw chorobowe i przeciw rakowe. Przez lata natknąłem się na dziesiątki takich i myślałem jak głupi, ze mi pomogą. Biznes farmaceutyczny działa już w ten sposób tworząc suplementy diety tabletki, nawet na zimne stopy – co oczywiście jest głupotą. Co do terapii niekonwencjonalnych i zdrowym trybem życia istnieją dwie kategorie kategoria naturalnych produktów leczenia, oraz ta, która chce na nas zarobić wmawiając nam cudowne właściwości. Niedoświadczony i zdesperowany człowiek sięgnie po wszystko, lecz nie po książkę i lekturę.
Ciekawym przekrętem jest woda, lecz nie zwykła woda filtrowana z podwoja osmoza ma nam pomóc pokonać raka, wymiana wody w organizmie ma spowodować śmierć guzów, bardzo ciekawe, ale niestety nienormalne i nieosiągalne, filtry do takiej wody kosztują około 600 zł. Wielu dało się nabrać na takie cudo, a efektów nie przyniosło.
Następnym cudem są pestki moreli. Ktoś rozpuścił list w Internecie, ze pomogło to jego żonie – widocznie ona nie miała raka, udowodniono, ze witamina b 17 powoduje zabijanie Komorek rakowych, ale dawka tej witaminy jest ogromna czego nie dostarczymy pestkami ponieważ maja one składnik którym możemy się poważnie zatruć, terapia ta jest wiec nieskuteczna. Sprzedawcy na allegro już zacierają ręce handlem pestkami a sam człowiek, który rozpuścił te info dorobił się dzięki pestkom a potem go zamknęli.
Kapsaicyna czyli ostre papryczki handel też wzrósł, nie powiem mają one dobre właściwości, mogą pokonać raka , ale nie mamy 100% pewności, że tak się stanie. Każda zmiana stylu życia i diety może to spowodować także kapsaicyna ponieważ tracimy wagę – tłuszcz a wraz z nim wiele toksyn grzybów oraz nawet wirusów, mogących wywołać chorobę. Kapsaicyna z terapią naftą daje znakomite rezultaty.
Cudowne olejki oleje i inne bzdury, jeśli olej lniany i ser biały mogą pomóc usunąć grzyba jakim jest rak to gratulacje, ale takich metod jest mnóstwo, olejki z drzewa herbacianego, zioła i inne pomogą nam, ale doraźnie, mogą zapobiec ale grzyba nie zabiją.
metoda Gersona i magiczne wyciskanie soku. Do metody tej potrzebne są specjalne maszynki, które nie zakłócają pracy białek w komórkach, owe specjalne prasy są drogie i kosztują około kilkaset złotych. Wiele osób stosowało zwykłe sokowirówki i jak pisali terapia przynosiła efekty.
Wszelkie warzywa BIO i EKO. Szczególnie jeśli kupujemy w marketach, mimo nalepek i certyfikatów nie mamy pewności pochodzenia. Badania wykazują również, że owe warzywa i owoce nie różnią się zbytnio od normalnych poza większymi stężeniami domieszek ołowiu i pestycydów. ECO warzywa i owoce są drogie, zazwyczaj producent ma zrobione badania na dostępność witamin i mikroelementów i certyfikaty potwierdzające brak stosowania środków chemicznych, jednak gdy zaczyna się transport takich warzyw i owoców sytuacja się zmienia, zaczynają one pochłaniać zanieczyszczenia z transportu i także zaczynają być zanieczyszczone.
Maty magnesowe i magnesy neodymowe. Jeśli ktoś wierzy, że to mu pomoże to wiara w cuda może naprawdę dużo. Warto się zastanowić czy wydać kilkaset złotych na maty, które mogą nam nie pomóc, według niektórych informacji niektórym pomagało, nie wiem jakie to ma właściwości, ale jeśli może zginąć grzyb raka to i inne zdrowe też mogą. Według teorii magnesy mają zakłócić i poprawić funkcjonowanie organizmu w walce z nowotworem poprzez zmianę pola magnetycznego.
Wszystko co antygrzybiczne, utleniające, bakteriobójcze. Wszelkie herbaty, olejki z krajów trzeciego świata, wszelkie dziwne nasiona , ekstrakty są one dobre, ale ich działanie można porównać do wody utlenionej a poza swoją ekstrawagancją pochodzenia i ceny nie są warte wiary i nadziei.

Wszelkie mieszanki ziół wart minimum 150 zł. Nie mamy pewności co do tych mieszanek, zazwyczaj zioła posiadają jakieś właściwości bakteriobójcze zawierają mikroelementy a swoi gorzkim PH mają zabić nowotwór. Nic bardziej mylnego grzyb sam w sobie zawiera wiele mikroelementów potrzebnych mu do wzrostu więc zioła nie zaszkadzają mu a on sam traktuje je neutralnie. Owe zioła mogą wzmocnić, oczyścić wątrobę krew, uzupełnić mikroelementy, ale i także zaostrzyć objawy choroby poprzez drażnienie grzybów i znaczną ich obronę lub namnożenie.

Jest wiele badań co do powstania raka wielu badaczy niezależnych już dawno przeprowadzało badania i jednoznacznie potwierdzają, że raka wywołuje grzyb, jest on nadzwyczaj odporny na środowisko i potrafi się przystosowywać. Medycyna nie chce zaakceptować tego faktu i opatentowała swój tryb leczenia poprzez ładowanie w pacjenta radioaktywnych i trujących substancji mających na celu zabicie grzyba o którym sami nie maj pojęcia, uważają, ze to chorobliwie zmieniona ludzka tkanka, lecz grzyb to ciało obce w naszym organizmie bytuje na nas i żywi się nami. Słowa rak ma na celu wywołanie w nas skojarzenia z czerwonymi szczypcami, które kiedyś nas zjedzą i spowodują, ze rak nas zje, to celowa manipulacja tak jak mówienie, ze raka nie da się wyleczyć.

Komentarze 2 to “Naciągacze, czyli żerowanie na czyimś cierpieniu”

 1. Krzysztof said

  Bardzo ciekawy wpis a wiadomości w nim umieszczone to szczera prawda,ale tonący brzytwy się chwyta.Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia .Ludzie próbują wszystkiego by się ratować od śmierci

 2. micho said

  Rak pochodzenia grzybicznego to jedna z istniejących hipotez oparta na wielu podobieństwach głębokich zakażeń grzybicznych do nowotworu. Jej wielkim zwolennikiem jest Dr Simoncini z Rzymu, stosujący z dużą skutecznością przeciwko rakowi wodorowęglan sodu, jak wiadomo zabójczy dla grzybów. Kto szuka dowodów naukowych powinien raczej zająć się matematyką gdyż w medycynie coś takiego nie istnieje, Są tylko hipotezy mniej lub bardziej wiarygodne a najlepszym dowodem na skuteczność jest liczba wyleczonych pacjentów.Jest jednak jeszcze kilka równie wiarygodnych hipotez np. teoria toksyn zewnętrznych,teoria bakteryjna obejmująca również silne zakażenia grzybiczne,teoria pleomorficzna(znowu grzyby),t. systemu immunologicznego i niedotlenienia oparta głównie na badaniach dr Otto Warburga. Wszystkie te teorie mają wspólny mianownik „Rak kocha cukier i środowisko kwaśne natomiast nienawidzi tlenu”. Wodorowęglan sodu jest zasadowy i dostarcza tlen do komórek więc ma prawo być skuteczny przeciwko nowotworom.Jednak rak uwielbia czaić się w miejscach gdzie powstały różnego rodzaju zatory, skrzepy krwi,uszkodzone naczynia włosowate, gdzie dostęp tlenu jest utrudniony. Dostarczenie tlenu pod drzwi może okazać się niewystarczające więc teoretycznie skuteczny ozonator bez wcześniejszego oczyszczenia organizmu może być niewystarczający poza tym rak to również choroba niedoborów i długotrwałego działania zanieczyszczeń,toksyn,chemikaliów więc konieczna jest zmiana diety, stylu życia, lub w niektórych przypadkach nawet miejsca zamieszkania. Nie znam nikogo kto wyleczyłby się witaminą B17 ale starałem się jej przyjrzeć jak najbliżej.Każda molekuła B17 zawiera jedną jednostkę
  cyjanowodoru, jedną jednostkę aldehydu benzoesowego i dwie
  glukozy (cukru), szczelnie zamknięte razem. Aby cyjanowodór
  mógł stać się niebezpieczny, trzeba najpierw odblokować
  cząsteczkę, aby go uwolnić. Sztuczka ta może być wykonywana
  wyłącznie przez enzym zwany beta-glukozydazą, który jest obecny
  w ciele ludzkim jak i w komórkach nowotworowych tylko w niewielkich ilościach.Potrzebowalibyśmy więc gigantycznej ilości amigdaliny by skutecznie walczyć z rakiem. Ale co z niebezpieczeństwem dla reszty komórek ciała? Inny
  enzym, rhodanese, jest zawsze obecny w daleko większych
  ilościach, niż enzym beta-glukozydaza w zdrowych tkankach. Ma
  on zdolność do całkowitego rozbicia zarówno cyjanku jak i
  benzaldehydu w tiocyjaniany (nieszkodliwe substancje) i salicylany
  (które uśmierzają ból, podobnie jak aspiryna).
  Złośliwe komórki rakowe nie zawierają rhodanese w ogóle,
  pozostawiając je całkowicie na łasce dwóch śmiertelnych trucizn.Nikt jednak nie określił czy minimalna dawka Nitrylozydy by być skuteczną przeciwko nowotworom nie byłaby jednocześnie zbyt wysoka dla ilości rhodanese w zdrowych komórkach.Należy Uważać również na pół-syntetyczny produkt Laetrile, w którym Nitrylozydy są niewiadomego, nienaturalnego pochodzenia.
  Jest jeszcze jedna teoria powstawania raka, oficjalnie przyjęta przez medycynę akademicką , najbardziej popularna teoria buntu wewnętrznego. Głosi ona, że dziki przerost
  komórek nowotworowych jest rodzajem buntu
  genetycznego w organizmie, gdzie nasze własne
  komórki buntują się i niszczą organizm, który je
  wyprodukował. Logicznie rzecz biorąc, jeśli ta teoria
  jest prawdziwa, to sens ma zrobić wszystko, by
  pokonać buntownika. Dlatego też lekarze starają się
  wyciąć i wypalić raka z organizmu lub zatruć go
  toksycznymi lekami, lub wystawiać całe ciało na
  promieniowanie, aby zniszczyć tych wewnętrznych
  rebeliantów.
  POZDRAWIAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s