Leczenie naturalne

Natura dała Nam wszystko co niezbędne…

lecznie naftą świadecta z zagranicy

Posted by naturalnel w dniu 8 listopada, 2014


Świadecta osob ktore wyleczyły nowotwór  naftą

Tłumaczenie przez google translate oryginał pochodzi ze strony

http://petroleum_en.lorincz-veger.hu/tapasztalatok_en

OK, Saarbrücken, Niemcy: Mój przyjaciel (32) zachorował tego lata (2012) z ostrą białaczką. Oczywiście, że przyszedł do szpitala i rozpoczął leczenie chemio-. Podczas gdy w domu, czytałem na miesiąc wszystkim o raka i możliwych terapii. W końcu zdecydowałem się na nafcie, ponieważ jest to takżethe najprostszy i najszybszy sposób! Mogłem przekonać mojego przyjaciela z sukcesu, a on zaczął się w szpitalu z leczyć nafta! Wreszcie przerwał leczenie chemio-, nie potrzebował więcej przeszczepu szpiku kostnego lub radioterapię i poszedł do domu. Lekarze dali mu tylkoa tydzień przed umrze! W domu, zmienił dietę i wypił jeszcze kolejne 4 tygodnie długą nafty. Dziś jest zdrowy, ia zastanawiam się do wszystkich, którzy wierzą tylko w tradycyjnej medycynie! I (25) pozbyć się z mojego drugiego mięśniaka. Moja kobieta przyjaciel (25) z jej torbiel w piersi. Moja ciotka (49) miał dwie torbiele piersi. Ona już umówiony na operację, która na szczęście nie doszło. Mój dziadek był regularnie, co dwa tygodnie, do szpitala na wysokie ciśnienie krwi. Od tego czasu siedzi szczęśliwy i zdrowy w domu.

László Ország, 59 lat, Węgry: Minęło już 13 dni od czasu, kiedy pić naftę,the lekarstwem jest ostatecznie kończąc. Czuję się wspaniale, od 3 dni biorę żadnych leków i mogę powiedzieć, że jestem wyleczony. Mogę teraz na pewno będzie wyjaśnić, że nafta MEDYCYNA JEST NAPRAWDĘA! Od 17 roku życia miałem wysokie ciśnienie krwi, co jest bardzo złe, ponieważ stan ten wpływa na mój stan ogólny bardzo. A teraz wszystko jest tak dobre, że trudno mi w to uwierzyć. Także moje serce nie tętni tak silny. W pozycji siedzącej, miałem takie kołatanie serca, podobnie jak inne po uruchomieniu. Nie za mówienie o moim kręgosłupie. Podczas mojej praktyki miałem mieć z powrotem ćwiczenia, to również działa, ale często musiałem zmienić pozycję tak, żethe ból ustępuje. Ja również cierpiał na cukrzycę. I te cierpienia były z dala od 3 dni i nie musi brać leki !! Mówię z całą powagą, że stałem sięa nowym człowiekiem!

Pani Marg, Koschate, dyrektorka szkoły, Eschweiler, Niemcy: Mam doświadczenie, że najlepiej jest mieć bardzo małymi łykami wypić około 4 nad ranem. Byłem wtedy w stanie zjeść śniadanie na około 8 rano. Po 14 dniach nie miałem już więcej typowy zapach chorych na raka terminali. Po 6 dniach zaczął przelania martwych komórek,a z których część Zaproponowałem do badania przez Departament Patologii. Stwierdzono, że dotyczy ona martwej tkanki nowotworowej. Brałem nafty 32-35 dni, za każdym razem z 9 dni przerwy pomiędzy. Jako przyjemny efekt uboczny zauważyłem, że moje dolegliwości reumatyczne całkowicie zniknął już w tym okresie.

Pani Kräge, Berlin, Niemcy: ja zawsze cierpiał na wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia i od mojego serca, ale jeszcze bardziej na reumatyzm. Nic nie pomogło i ledwo mogłem chodzić, a moje nogi nie ruszaj. Nie mogłem już pracować. Następnie wziąłem naftę, jak poradził.APrzyjaciel powiedział po 4 tygodniach: Co robisz, jesteś coraz młodszy cały czas! Jestem 68 lat. Wszędzie mam teraz szacuje jako środkowy 40. Mój mąż jest handlowcem i 65. On zawsze chodził za zakrzywione do tyłu. Teraz jesteśmy dumni, bo działa jak młody człowiek. Wszyscy ludzie, którzy znają nas zapytać, co zrobiliśmy. Kiedy został ranny w projekcie I pocierać moje całe ciało gąbką, że mam nasączoną naftą. Zostawiam to do wyschnięcia, a następnie nie mam bólu więcej.

Matka pana Pawła Saarmann, Spelle, Niemcy: Mój syn ma 19 operacji w dniu 22 grudnia 1971 roku w klinice w Munster i natychmiast został ponownie zamknięty. Diagnoza: rak ogólny. Lekarze dali mu 14 więcej dni życia. Został przetransportowany do szpitala Rheine do Jacobiego i wziął z ówczesnych dwóch łyżeczek nafty codziennie. Mógł jeść ponownie po 3 dniach i po 14 dniach komórki chorobowe odprowadzane razem ze stołka. Po 8 dniach możemy dostać go do domu. Lekarze byli w rozterce. Mój syn jest teraz z powrotem pracę w gospodarstwie.

Pani Paula Ganner, Austria: W 31 lat, matka 3 dzieci, położyłem śmiertelnie chory w łóżku wicia się z bólu. W ciągu ostatnich 3 tygodni straciłem 12 kg. I został zwolniony ze szpitala po 8 dniach. Diagnoza: rak ogólnej. Lekarze dali mi w najlepszym wypadku kolejne 2 dni, aby żyć. 75 cm jelita została usunięta.TheRezultat: paraliż, niedrożność jelit.ThePrawa nerka została dotknięta rakiem, jak również. W mojej beznadziejności Pamiętałem opowieści mojej matki od czasu przed pierwszej wojny światowej, gdy wojska austriackie okupowanej Bośni i Hercegowiny w Jugosławii.TheLudność wiejska miała w nafcie na różne dolegliwości, ale również go pocierać ją w. Od Innsbruck, mój mąż przyniósł destylowaną naftę. Wziąłem 1 łyżkę na czczo. Już po 1 godzinie jest zmniejszona paraliż ithe zmniejszone bóle. Trzy dni później stałem się po raz pierwszy, ku zaskoczeniu wszystkich. Mógłbym zjeść ponownie bez wymiotów. Sześć tygodni później byłem głodny jak wilk i wróciłem do mojej normalnej wagi 56 kg.TheInnsbruck ginekolog dr Mornadell był zaskoczony, gdy pani Ganner, 11 miesięcy po pierwszym spożyciu nafty, urodziła zdrowego syna. Jej krew jest w 100% zdrowy. Gdythe dziecko stało 3 lata, dostał paraliżu dziecięcego.TheLekarz napisał wstęp do kliniki uniwersyteckiej, ale pani Ganner poprosił o innej zwłoki tygodni. Dała dziecku jedną łyżeczkę nafty dziennie przez 8 dni do lekarza, po upływie terminu, chciał, żeby zgłosić się do kliniki. Ku jego zaskoczeniu, jednak to nie jest już konieczne, ponieważthe chłopiec był zdrowy i był na zewnątrz z dzieci bawiących się piłką.

Pan Max Schwartz, Berlin, Niemcy: W moim rodzinnym nafty jest już stosowany od 60 do 70 lat. Wszyscy jesteśmy w naszych osiemdziesiątych i wziąć każdy piątek wieczorem 15 kropli na kostki cukru. Czujemy się bardzo dobrze, wszyscy. Moja matka zawsze mówiła: Kiedy dzieci mają coś z płuc, a kiedy twoje siły są coraz mniejsze, wziąć czosnek; na wewnętrznej nafty destylowanej wzrostów, czy nie, to nie ma znaczenia. Mam dwa pudle, jeden z nich miał guzathe wielkości pięści dziecka (na szyi), potrzebował operacji. Dałem trzy razy dziennie nafty na kostki cukru i po 2 tygodniach,the guz był daleko.

Pani Helene Noggler, Nauders: rakowe guzki w piersi zostały chirurgicznie usunięte. Potem przyszedł się raka jajników orazthe macicy wpływ.ThePęcherza powinny być otwarte, bo była sparaliżowana. Mój mąż, który pracuje jako listonosz, podano następujące informacje: Daj żona codziennie łyżeczkę nafty na jej pusty żołądek. Bóle zmniejszona, mogę znowu jeść i zastrzyki morfiny może być zatrzymany. Po około 6 tygodniach zaczęło rodzaj pchania skurczów.TheLekarz został wezwany i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Dr Penz świadkiem jak guzy zakończył moje ciało. To nie może być prawda, powiedział, ponieważ klinicznie mówiąc powinieneś być martwy. Dał mi zastrzyk z powodu silnego krwawienia na początku. Po 4 tygodniach, jestem całkowicie zdrowy, a ja ponownie wziąć udział w alpinizm, tańczę z pasją i cieszyć się każdą radość życia.

Pani Margarete Weber, Innsbruck, Austria: Pewnego dnia po obiedzie poczułem chory i poszedł do łóżka. Wieczorem nie miałem apetytu, przestał jeść, zrobiło mi się niedobrze od tygodni i nie wiem, co się stało ze mną. Pierwsza diagnoza była wrzód żołądka,the drugi rak żołądka. Przez dwa tygodnie wziąłem łyżeczkę naftya dzień. Zatrzymałem się na 14 dni i powtarzać cykl. 12 dnia pierwszego zabiegu czułam się nieco lepiej. Stopniowo ból,the ciśnienie w żołądku ithe brak apetytu zniknął. Wyniki badań krwi były doskonałe. Przed zabiegiem byłem stale na specjalnej diecie i strasznie spragniony, bo też miał cukrzycę. Choroba ta jest również całkowicie wyleczyć, to nie trzeba już brać żadnych leków.

Josef Schober, 57 lat: I cierpi na prostatę. Przez 4 tygodnie wziąłem łyżeczkę nafty rano i wieczorem. Po 14 dniach byłem w stanie jeszcze raz trzymać moczu. Po dwóch kolejnych tygodniach przyjmowania naftythe gruczołu krokowego, których lekarze nie byli w stanie wyleczyć, wróciło do normy. Dwa lata później zachorował na wrzód żołądka, ale po zrobieniu nafty przez trzy tygodnie byłem dobrze ponownie. Mój 24-letni syn miał przewlekłe choroby pęcherza: w ciągu pewnego czasu wziął 1 łyżeczka nafty. Wyleczony. Pudel stracił jego piękne futerko,the lekarz weterynarii zdiagnozowano białaczkę. Po kursie 7 tygodnithe pies odzyskał piękny gruby płaszcz.

Pani Maria Jesacher, 60 lat: Miałem raka piersi; teraz nie mam strachu przed rakiem więcej, choć cierpiał bardzo. Trzy zabiegi promieniowania bez powodzenia. Potem moja prawa pierś amputowano. Byłem całkowicie wciśnięty i zdesperowany. W ciągu 14 dni brałem codziennie trzy razy nafty łyżeczki, a następnie zatrzymał się na 10 dni i powtarzać cykl, również w kolejnych latach …. Od tamtej pory nie mam żadnych problemów, więcej ithe stały strach przed rakiem jest skończona.

Pani Ilse Wallner, Hall, Austria: Moje ciało było tylko otwarty: beznadziejna. Ciężka postać raka trzustki, który był na obu nadnerczy. Wysłano mnie do domu na śmierć. Kiedy na chwilę odzyskałem przytomność w czwartym dniu, mój mąż dał mi pierwszą łyżkę nafty. Już kilka godzin później, pierwsze oznaki poprawy są zauważalne. Na czwarty dzień czułem się tak dobrze, że chciałem wstać.TheOczywiście kontynuowano przez 10 dni. Lekarze nie mogli go zrozumieć, zostali zmuszeni do rozważenia mi się wyleczyć.

Pan Friedrich Madrian, Oberwietingberg, Austria: od dzieciństwa na początku nafty wieku jest naszym stałym lekarstwem domu na zamarzniętych części ciała, reumatyzm, rwa kulszowa, ból gardła, chorób wewnętrznych i zewnętrznych. Żyjemy w 1000 metrów wysokości i rzadko się w dolinie, dlatego takie dobre lekarstwo ma wielką wartość.

Pani B., Nunspeet, Holandia: brałem nafty raz dziennie, a moja miesiączka, który przebywał z dala długo odwrócił się natychmiast.

Pan W., Ommen, Holandia: I został uzdrowiony z ropniem płuc i zapalenie nerek jako 12-letniego chłopca przez działanie nafty.

Pani A., Zoetermeer, Holandia: mam traktować się z powodzeniem w leczeniu ostrego zapalenia stawów w ramię z zewnątrz naftą. Po dwóch dniachthe Ból zniknął, a najgorsze piątego dnia, a nawet ruchy powrócił do normy bez żadnych ograniczeń.

Żona pana T., Irlandia: Mój mąż, chorego na raka, został uzdrowiony dzięki leczeniu nafty. Aby wypowiedzieć zdumienie swoich lekarzy, którzy podjęli go już, jeździ na rowerze ponownie.

Pan T., Haaksbergen, Holandia: I miał egzemę od 34 lat. Zniknął całkowicie z naftą.

Pani K. w Heerde, Holandia: Miałem niebieskiczerwony guzek na ramieniu, który siedział tam przez jakiś czas. Zniknął po wycierania go naftowej na dobę przez 4 tygodnie.

Pan W., Emmeloord, Holandia: Straciłem gorzki smak w ustach, który przeszkadza mi od dłuższego czasu, przez małą naftową leczyć 4 tygodni.

Pani P., Wijhe, Holandia: umieścić 14 dni długo kilka kropli do infekcji na moim ramieniu, które, ku mojemu zaskoczeniu, zniknął całkowicie.

Pani Van Jako, Amersfoort, Holandia: Ze względu na moje opuchnięte kostki byłem bardzo przygnębiony, bo jestem w sercu i duszya kobiety. Oprócz strasznego bólu nie byłoa miłe widok. Miałem też straszny ból w ramionach, rękach i plecach. Ale to wszystko na nic. Więc mówię, trudno mi odważył się napisać, bo to jest tak niesamowite i mam nadzieję, że pozostanie tak. Byłem pierwszy chciał go wziąć, to jest tak niezwykłe. Ale teraz jestem bardzo zadowolony, zrobiłem.

Człowiek z Niemiec, 82 lata: W 27 miałem raka trzustki. Średnia długość życia wynosi 2 miesiące. Wyszedłem ze szpitala bez leczenia i zaczął raz dziennie mały kieliszek nafty rano na czczo, 1 godzinę przed śniadaniem. Przez pięć miesięcy. Teraz idzie codziennie do wzgórza zamkowego, z wyjątkiem dwóch dni, kiedy on ma trening w siłowni.AnJego znajomy z Mautern który zmarł w zeszłym roku na raka wątroby w wieku 47 lat z przewidywaną długość życia o 4 miesiące wpacjenta leczenia. Zmarł w 97 roku, a od jego rak zabrał nafty codziennie do końca życia. Moja siostra również wyleczyć z raka jamy brzusznej za pomocą nafty.

AKrewny z Australii: Kiedy moja żona miała raka terminala i został odesłany do domu ze szpitala, byłem bardzo zadowolony, że przeczytałem sprawozdanie z nafty, w przeciwnym razie moja żona nie żyje. Ponieważ mieliśmy tylko zwykły, niewybredny naftę do użytku w lampach, myśleliśmy, że jeśli moja żona ma tak umrzeć, nie mamy nic do stracenia próbując go. Wziąłem ją też, więc przynajmniej umrzemy razem. Ale moja żona stała się całkowicie zdrowe!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s